Menu

  • Facebook Slowly Veggie Polska
  • Instagram Slowly Veggie Polska
  • Kanał YouTube Slowly Veggie Polska

Start / Kalendarz / Gastro Nocki na Świebodzkim we Wrocławiu

Gastro Nocki na Świebodzkim we Wrocławiu

gastro nocki

Gastro Nocki na Świebodzkim to nowa inicjatywa na kulinarnej mapie Wrocławia. Od lipca we Wrocławiu w klimatycznych przestrzeniach Dworca Świebodzkiego w weekendy możecie spróbować street foodu z całej Polski i bawić się do białego rana!

gastro nocki

Pyszne jedzenie

Na Gastro Nockach spotkacie kilkudziesięciu kucharzy z różnych zakątków Polski. Od wrocławskich restauracji, przez słynne food trucki po pop-upy, które zaskakują smakowitymi pomysłami. Kuchnie świata, street food, słodkości i drinki – każdy znajdzie tu coś dla siebie. W każdy weekend sezonu letniego na wrocławskim Świebodzkim ma miejsce prawdziwa uczta zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Warto zaglądać tu regularnie, co tydzień pojawiają się nowe restauracje! Każdy weekend to inny temat przewodni i prawdziwe wyzwanie dla kucharzy. Jest naprawdę intrygująco!

Design i kultura

Nie tylko dobra kuchnia przyciąga na Gastro Nocki. O dodatkowe dbają tu lokalni dizajnerzy, a także artyści. Obrazy malowane na żywo, w których każdy dokłada coś od siebie, warsztaty taneczne i z tworzenia ogrodów w słoiku, a nawet twórcy pięknych dodatków do wnętrz. Co tydzień impreza zaskakuje innymi atrakcjami. Dzieje się!

Niepowtarzalny klimat

Impreza odbywa się w samym sercu Wrocławia w przestrzeniach starego Dworca Świebodzkiego. To miejsce zdaje się być idealne do wieczornych spotkań. Kolorowe światła, muzyka, mnóstwo roześmianych twarzy i pyszne jedzenie sprawia, że chce się wracać! W każdy piątek i sobotę to właśnie tutaj tętni życiem kulinarna strona miasta.